kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Напередодні свята Хрещення Київської Руси-України Патріарх Філарет очолив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі

DSC 006927 липня 2016 року, напередодні дня пам'яті рівноапостольного великого князя Володимира та свята Хрещення Київської Руси-України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

 Його Святості співслужили: Предстоятель Чорногорської Православної Церкви Блаженніший Михаїл, архієпископ Цетинський, митрополит Чорногорський; собор єпископів Української Православної Церкви Київського Патріархату, які прибули до столиці для святкування річниці Хрещення Руси-України, духовенство міста Києва.

За вечірньою посеред храму була звершена Літія, яку очолив Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній. Благословенні хліб, вино, пшениця та єлей, над якими владика звершив молитву, були розданні вірним на Утрені.

Після Полієлею, під час читання канону, Предстоятель помазував вірян освяченим єлеєм.

Завтра, 28 липня, о 9.30 Святійший Патріарх Філарет, у співслужінні єпископату і духовенства Київського Патріархату, звершить Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі, після якої відбудеться хресний хід до пам'ятника рівноапостольному князю Володимиру на Володимирській гірці, де буде звершено молебень за Україну. Початок хресного ходу близько 12:00.

Святкуючи величний і значимий ювілей для всієї України, будемо уповати єдиною надією, міцно стояти у вірі Христовій та кріпитися братньою любов’ю, яка здатна творити чудеса.