kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Іподиякон Євфимій Фурсенко

                                                fursenko2                    

Фурсенко Євфимій Васильович народився 6 лютого 1992 року, в місті Запоріжжя, в неповній сім'ї, вихованням займалася мати Фурсенко Раїса Григорівна, яка з дитинства посіяла зерна любові до Бога в серці сина.

1 вересня 1999 р. поступив до першого класу Запорізької загальноосвітньої школи №55. Навчався на високому та достатньому рівні. Був учасником і призером міжнародних конкурсів, обласних і районних олімпіад з гуманітарних і точних наук. Приймав активну участь в культурному житті школи, був учасником Всеукраїнського конкурсу «Таланти твої, Україно».

З 28 серпня 2004 р. виконував послух пономаря в Свято-Михайлівському храмі міста Запоріжжя.

З 21 листопада 2004 р. паралельно ніс послух іподиякона Високопреосвященнішого Григорія, архієпископа Запорізького і Мелітопольського, в Свято-Троїцькому Кафедральному соборі, міста Запоріжжя.

1 вересня 2010 р. після складання вступних іспитів, поступив на перший курс Київської Православної Богословської академії.

З 24 травня 2011 року ніс послух пономаря Свято-Володимирського Патріаршого Кафедрального собору міста Києва.

У 2014 році успішно захистив бакалаврську роботу на тему: "Літургічно-богословський аналіз богослужінь Великої Суботи". Отримав диплом "Бакалавра богослів'я з відзнакою".

Цього ж року, з благословення Ректора КПБА, Високопреосвященнійшого митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, був  зарахований до магістратури КПБА (без складання вступних іспитів).

З 1 вересня 2013 року з благословення настоятеля Свято-Володимирського Патріаршого Кафедрального собору, протоієрея Бориса Табачека був призначений асистентом викладача недільної школи для дорослої групи, при Свято-Володимирському соборі, а з 1 вересня 2014 року призначений викладачем недільної школи для дорослої групи.

28 жовтня 2014 року був обраний головою Наукового студентського товариства ім. митрополита Даниїла (Чокалюка) Київської Православної Богословської академії.

У 2016 році успішно захистив магістерську роботу на тему: "Літургічно-богословський аналіз богослужінь Страсної седмиці" та склав кваліфікаційний комплексний іспит. Отримав диплом "Магістра богослів'я з відзнакою"

Цього ж року після складання вступних іспитів поступив до аспірантури КПБА.

З 9 вересня 2012 р. несе послух іподиякона Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

За сімейним станом неодружений.