kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Протоієрей Михайло Сливчук

 

muxail1

Протоієрей Михайло Сливчук

Протоієрей Михайло Михайлович Сливчук народився 19 листопада 1958 року в селі Тополі, Козелецького району, Чернігівської області.

В 1974 р. після закінчення восьмирічної школи навчався в Професійно-Технічному Училищі №7 в місті Києві, де отримав професію столяра. В 197 4р. працював на Київському Авіаційному заводі. З 1974 року парафіянин Володимирського Кафедрального собору.

З 1978 по 1980 р. проходив строкову військову службу в лавах Радянської Армії. Повернувшись з Армії, працював машиністом екскаватора в шляхо-будівному управлінні. За 13 років роботи отримував багато подяк і нагород за працю в побудові шляхопроводів і мостів.

В 1982 р. став іпподияконом Блаженнійшого митрополита Філарета. В березні 1994р. Блаженнійшим митрополитом Київським Філаретом був посвячений в сан диякона, а згодом в сан священика. Для проходження служіння був направлений у Вознесенський храм на Байковому кладовищі. Навчався в Київській семінарії на заочному відділі.

В 1996р. переведений до Володимирського кафедрального собору штатним священиком. В 2000р. закінчив Київську Духовну Семінарію. В 2000 році піднесений до сану протоієрея.

В 2002р. вступив до Київської Духовної Академії, де на даний час навчається на заочному відділі. Одружений, виховує 5 синів.