kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарше богослужіння у свято Стрітення Господнього

DSC 018315 лютого Православна Церква відзначає свято Стрітення Господнього. В цей день Предстоятель Київського патріархату відслужив у Свято-Володимирському кафедральному соборі Божественну літургію.

Патріарше богослужіння у неділю про блудного сина

Патріарх Філарет12 лютого 2017 року, у неділю про блудного сина та у день пам'яті Собору вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

У Києві відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді

DSC 074511-12 лютого 2017 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, в актовій залі Київської православної богословської академії відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді.

Патріарше богослужіння у неділю про митаря і фарисея

DSC 06485 лютого 2017 року, у неділю про митаря і фарисея, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Напередодні ввечері, 4 лютого, Предстоятель Київського Патріархату відслужив Всенічне бдіння.

У Києві перепоховали Олександра Олеся та його дружину Віру

DSC 045229 січня 2017 року в Києві відбулося перепоховання праха українського письменника та поета Олександра Олеся та його дружини Віри, які були перевезені до Києва з Чехії після ексгумації.