kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

У неділю 24-ту після П’ятидесятниці Патріарх Філарет очолив воскресне богослужіння

DSC 475627 листопада 2022 року, у неділю 24-nу після П’ятидесятниці та день пам’яті апостола Филипа, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському патріаршому соборі міста Києва у співслужінні духовенства кафедрального храму.

У Володимирському патріаршому соборі вшанували ікону Божої Матері «Скоропослушниця»

DSC 452022 листопада 2022 року, у день вшанування чудотворного образу Божої Матері «Скоропослушниця», Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі, в якому перебуває шанований список чудотворної ікони, який був написаний ченцями афонського монастиря Дохіар.

Патріарше богослужіння у день свята Собору Архістратига Михаїла та iнших Небесних Сил безплотних

DSC 444021 листопада 2022 року, в день свята Собору Архістратига Михаїла та iнших Небесних Сил безплотних, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва.

Патріарше богослужіння у двадцять третю неділю після П’ятидесятниці

DSC 439520 листопада 2022 року, у неділю 23-тю після П’ятидесятниці, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва.

У неділю 22-гу після П’ятидесятниці Патріарх Філарет очолив воскресне богослужіння

DSC 433713 листопада 2022 року, у неділю 22-гу після П’ятидесятниці та день пам’яті преподобних Спиридона і Никодима, просфорників Києво-Печерських, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі міста Києва у співслужінні духовенства храму.