kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарше богослужіння у неділю 2-гу після Пасхи

DSC 01918 травня 2016 року, у неділю 2-гу після Пасхи та день пам'яті святого апостола Фоми, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі.

 Його Святості співслужили настоятель храму протоієрей Борис Табачек та духовенство кафедрального собору.

Під час літургії, після прочитання Євангелія, Святійший Патріарх Філарет виголосив проповідь, у якій закликав парафіян мати тверду віру у Воскресіння Христове і своє власне воскресіння з мертвих, мати віру живу, яка надихає на добрі діла і на виконання Заповідей Божих.

«Дорогі браття і сестри! Нам треба мати віру, але і жити по цій вірі. Ось якщо будемо жити по вірі, то тоді, після воскресіння, отримаємо Царство Небесне, вічне і блаженне життя.

Ми всі хочемо, щоб було так. Але гріхи наші кажуть – не попадеш в Царство Небесне. Але милість Божа, по відношенню до людини – безмежна, і тому Господь дав нам можливість каятись в своїх гріхах. Хоч ми і грішимо, але треба визнавати свої гріхи і, визнаючи, каятись. Якщо цією дорогою будемо іти, то тоді, безумовно, прийдемо до вічного і блаженного життя.

Надія у нас, грішників, на вічне і блаженне життя є – це покаяння і милість Божа. Милість Божа розповсюджується на всіх, але не у всіх є покаяння. Тому будемо в гріхах каятись, а Господь, по Своїй милості, простить нам» – сказав у своїй проповіді Патріарх.

Після Божественної літургії була звершена панахида.

Цього ж дня у Володимирському соборі, за вечірнім богослужінням, Святійший Владика читав акафіст Воскресінню Христовому.