kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

АНОНС: «Півстоліття на чолі Української Церкви» – ювілейні заходи

01 150 18014 травня 2016 р. виповнюється 50 років служіння Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на Київській архієрейській кафедрі. За всю понад тисячолітню історію Української Церкви – це найдовший період неперервного служіння на Київському престолі.

 14 травня 1966 р. владика Філарет був призначений Архієпископом Київським і Галицьким, Патріаршим Екзархом всієї України та з того часу в сані архієпископа, митрополита, а з жовтня 1995 р. – Патріарха несе своє служіння в Українській Церкві на столичній кафедрі.

З нагоди ювілею в Києві відбудеться низка церковних та громадських заходів.

12 травня, в четвер:

11:00 – Київська Патріархія (вул. Пушкінська, 36) – Прес-конференція, присвячена ювілейним заходам, а також презентація видань: «Київський Патріархат під омофором Святійшого Патріарха Філарета» і четвертого тому книги «Архіпастирське служіння Патріарха Філарета».

У прес-конференції та презентації візьмуть участь: Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, голова оргкомітету ювілейних заходів Патріарший намісник митрополит Епіфаній та голова Видавничого управління Київської Патріархії протоієрей Олександр Трофимлюк.

Акредитація на прес-конференцію – на місці за посвідченнями.

Тел. для довідок: (044) 270 6893, пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

15:00 – 19:00 – Урочиста академія і концерт в Палаці «Україна». Вхід за запрошеннями. Вхід для преси – за редакційними посвідченнями.

13 травня, в п’ятницю:

10:00 – 11:00 – Подячний молебень (Національний заповідник «Софія Київська»).

12:00 – Архієрейський Собор УПЦ Київського Патріархату.

17:00 – Всенічне бдіння у Володимирському патріаршому кафедральному соборі (бульвар Шевченка, 20).

14 травня, у суботу:

9:30 – Патріарша Божественна літургія у Володимирському соборі та подячний молебень. Після завершення – можливий підхід Патріарха до преси.