kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарше богослужіння у 3-тю неділю після П’ятдесятниці

DSC 025410 липня 2016 року - 3-тя неділя після П’ятдесятниці.

Напередодні неділі, 9 липня, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні соборного духовенства звершив у Володимирському кафедральному соборі Всенішне бдіння.

 У неділю зранку, 10 липня, Святійший Патріарх Філарет звершив у кафедральному соборі столиці Божественну літургію свт. Іоана Золотоустого.

Після прочитання Євангелія Предстоятель Церкви звернувся зі словом до вірян та розповів про Царство Боже, яке повинно бути в кожному християнинові:

«Для того, щоб досягти Царства Божого, треба чинити добро і жити по правді – це просто і ясно для кожної людини. Якщо ми будемо милосердними і співстраждальними, і будемо творити добро, то Царство Боже прийде в наші душі. Чому прийде? Тому, що коли людина робить добро, то нехай вона не думає, що вона робить сама добро. Це добро робить благодать Святого Духа, яка живе в цій людині. А якщо це благодать чинить, то значить вона живе в цій людині. А якщо живе благодать Святого Духа, тобто Бог, то, звичайно там є і Царство Боже».

«Для того, щоб бути рабом Божим і мати в своїй душі Царство Боже, треба небагато. Треба робити людям те, що ми хочемо й собі. Якщо цим правилом, яке дав Господь Ісус Христос, ми будемо керуватися, то буде в нас і Царство Боже. Тому нехай Господь наш Ісус Христос, Який сказав ці слова, допоможе нам виконати їх, щоб ми успадкували Царство Боже на землі і Царство Небесне на небесах», - сказав Патріарх.

По завершенні літургії Патріарх Філарет з народом молився до Пресвятої Богородиці перед Її іконою «Несподівана радість» про визволення України від нашестя ворогів.