kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарх Філарет подарував 75 ранців доброти дітям бійців АТО

DSC 007530 серпня 2016 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет після акафіста святій великомучениці Варварі у Свято-Володимирському Патріаршому кафедральному соборі подарував 75-ом першокласникам.

Серед них: діти загиблих військовослужбовців, діти-переселенці, діти із малозабезпечених сімей, діточки з особливими потребами, а також діти тих батьків, які проходять службу в зоні АТО. Предстоятель Київського Патріархату кожного благословив на навчання й звернувся з архіпастирським словом:

«Дорогі наші діти!

Ми, насамперед, вітаємо Вас з початком нового навчального року. Цю акцію «Ранець доброти», яку ми розпочали декілька днів назад – ми продовжуємо. І сьогодні ми зібрались для того, щоб вручити вам ці ранці і цим засвідчити, що Україна вас не покинула і не покине. Ви – майбутнє великої української держави. Тому прийміть ці ранці як виявлення нашої любові до вас. І нехай Господь у ваші дитячі серця вселяє любов через ці дари, які вам приносить сьогодні Церква» – сказав Патріарх Філарет.

У заході також взяли участь настоятель храму Малої Софії протоієрей Петро Ландвитович, заступник голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності Елеос-Україна протоієрей Сергій Дмитрієв та священнослужителі Володимирського кафедрального собору.

Висловлюємо подяку українцям, прихожанам Свято-Вознесенського собору УПЦ Київського Патріархату в Нью-Джерсі (США), а особливо голові управи Володимиру Могучому, оскільки на їхні пожертви та кошти Київської Патріархії були закуплені ранці та все необхідне для першокласників, а також дякуємо родині Грабовських із Києва та Сидорчуків зі Львова, які зібравши свої ранці, приєдналися до акції.

Нагадуємо, що всеукраїнську акцію ранець доброти розпочав Святійший Патріарх Філарет 12 серпня і вона триватиме до 15 вересня 2016 року. На сьогоднішній день вже зібрано 496 ранців.

Усі бажаючі долучитися до акції та передати свої ранці зможуть звертатися до офісу ЕЛЕОС-УКРАЇНА

+38 (044) 270 69 02

+38 (095) 277 11 83

вул. Трьохсвятительська, 4Б, Київ, Україна – Михайлівський монастир або робити це самостійно на місцях і викладати новини у соц. мережі з хештегом #Ранецьдоброти.

Вся інформація щодо перебігу акції буде висвітлюватися на сторінках ЕЛЕОС-УКРАЇНА https://www.facebook.com/eleos.ukraine/?pnref=lhc та Патріарха Філарета у Facebook, https://www.facebook.com/PatriarchPhilaret/?fref=ts, а також на сайтах організації http://www.eleos.com.ua/ і Церкви http://www.cerkva.info/.