kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Молодіжна група Недільної школи собору відвідала етнографічний комплекс "Українське село"

14463086 1268270139871782 6910396875933155970 n1 жовтня 2016 року з благословення настоятеля Свято-Володимирського Патріаршого Кафедрального собору, протоієрея Бориса Табачика група молоді недільної школи взяла участь в екскурсії до етнічного комплексу «Українське село» , що знаходиться поблизу села Бузова  Київської області.

 Ранком 1 жовтня перед від’їздом, учасників екскурсії благословив, духівник недільної школи, священик Олександр Шмуригін. Потім молодь на чолі із викладачем недільної школи дияконом Михаїлом Омельяном вирушили в дорогу.

Екскурсійний огляд розпочався із відвідин храму святого великомученика Димитрія Солунського, де учні недільної школи вклонились місцевим святиням, та побачили прекрасний різьблений іконостас, який оформлений у стилі "українського бароко".

Потім вихованці недільної школи мали змого оглянути етнічні українські хати з автентичним оздобленням ХІХ-го століття, побувати в кузні, де побачили вироби вправних ковалів, поласувати українськім хлібом, який печуть за давнім українським рецептом, у місцевій пекарні. 

 Завершилась поїздка  екскурсією по етнічному зоопарку, та прогулянкою чудовою місцевістю, яка своїми краєвидами переносила всіх в часи давньої України. 

Всі учасники екскурсії повернулись до Києва із великою кількістю позитивних емоцій та вражень, і висловлюють щиру подяку священноначалію собору за дану поїздку.