kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Святійший Патріарх Філарет відслужив Різдвяне Всенічне бдіння

DSC 00687 січня Православна Церква відзначає одне з найбільших свят у році та згадує одну з головних подій у справі людського спасіння - Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Напередодні ввечері, 6 січня 2017 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив урочисте та святкове Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі.

Його Святості співслужили настоятель храму протоієрей Борис Табачек та духовенство кафедрального собору. За богослужінням співали Патріарший хор Володимирського собору та кліросний хор храму.

Згідно уставу цього дня Всенічне бдіння є особливим, оскільки складається з великого повечір'я та утрені.

Після літії Первосвятитель виголосив своє Різдвяне послання до пастви.

Храм був наповнений богомольцями, а завдяки трансляції Першими каналами українських радіо й телебачення, Патріарше богослужіння змогли побачити і почути численні глядачі й слухачі. Трансляцію коментували професор Київської православної богословської академії, доктор богослів'я Дмитро Власович Степовик разом з головним редактором Першого Національного Христиною Стебельською.

За богослужінням Предстоятель помазав віруючих освяченим єлеєм. Після завершення Всенічного бдіння у храмі лунали колядки у виконанні духовенства, церковнослужителів та хору кафедрального собору.

Христос народився! Славімо Його!