kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

У день свята Різдва Христового Предстоятель Київського Патріархату звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі

Патріарх Філарет7 січня 2017 р., в день свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Предстоятелю Київського Патріархату співслужили настоятель собору протоієрей Борис Табачек та духовенство кафедрального храму.

За богослужінням співали Патріарший хор Володимирського кафедрального собору (регент Вероніка Матвієнко) та кліросний хор собору (регент Тетяна Солосич).

Різдвяне послання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до архіпастирів, пастирів, чернецтва і всіх вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату виголосив клірик собору ієрей Олександр Шмуригін.

Величний Патріарший собор ледь вміщав всіх віруючих, які прийшли цього дня до храму, щоб помолитися та віддати славу і хвалу Новонародженому Спасителю. Святкове богослужіння транслювалося Першим каналом українського радіо.

За богослужінням молились Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко з родиною, громадські діячі та інші поважні гості.

Після Божественної літургії Патріарший хор виконав концерт різдвяних колядок, а впродовж дня у храмі лунали колядки і піснеспіви свята у виконанні кліросного хору собору.

Христос народився! Славімо Його!