kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарх Філарет звершив Велике повечір'я з читанням першої частини Покаянного канону прп. Андрія Критського

content dsc 243127 лютого 2017 року, в понеділок першої седмиці Великого посту, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Велике повечір'я з читанням першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Першосвятителю співслужили настоятель храму протоієрей Борис Табачек та священнослужителі кафедрального собору.

За богослужінням співали Патріарший хор Володимирського собору (регент Вероніка Матвієнко) та кліросний хор собору (регент Тетяна Солосич).

Після завершення повечір'я Святійший Владика прочитав молитву на початок Великого посту та благословив усіх на його проходження.

ДОВІДКА:

Великий Покаянний канон прп. Андрія Критського - це гімнографічний твір, назва якого відображає головну його тему - покаяння.

Так само він називається Великим і за своїм обсягом, бо містить в собі 250 тропарів, тоді як всі інші подібні твори містять у собі трохи більше 30.

Великий Покаянний канон прп. Андрія Критського ділиться на частини та читається на Великому повечір’ї перші чотири дні Великого Посту, а в четвер п’ятої седмиці того ж посту, на Утрені, читається повністю.