kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

У Володимирському соборі звершено чин похорону полковника Максима Шаповала

content dsc 010430 червня 2017 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі чин похорону полковника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Максима Шаповала. 

 

Його Святості співслужили голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) та численне духовенство Київської єпархії.

Під час похорону у храмі молились рідні да близькі покійного. Провести новопреставленого воїна Максима в останню путь прийшло також чимало друзів та співслужбовців.

У своєму зверненні до присутніх Предстоятель Київського Патріархату зокрема зазначив: «Ми зібралися сьогодні в цьому кафедральному соборі, щоб відправити в останню путь мужнього воїна – полковника Максима Шаповала. Його кров взиває до Неба, як у свій час кров Авеля взивала до Бога. А Каїн, який убив брата свого, потім трясся. Так ось нехай трясуться тепер ті, хто вбив цю мужню людину, і ті, хто замовив це вбивство. Бо Господь – Суддя Праведний і віддає кожному за ділами його. Новопреставленому Максиму за його любов, яка виявлялася в захисті ближніх та Батьківщини нехай Господь дасть Царство небесне, а ті, хто вбили його, нехай трясуться».