kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Свято Миколая у дитячій недільній школі

myk-1324 грудня 2017 року в дитячій недільній школі Свято-Володимирського патріаршого кафедрального собору відбулося свято на честь святителя Миколая. 

На початку урочистого заходу до учнів та батьків звернувся духівник недільної школи протоієрей Олександр Шмуригін, який розповів усім присутнім історію про життя та подвиги святителя Миколая Чудотворця. 

Після короткої оповіді дітки усі разом покликали святого Миколая до себе на свято, виголосивши особливі слова привітання: "Святий Миколай до нас завітай". Після такого щирого прохання до діток завітав Миколай, який щиро привітав усіх діточок. Потім учні школи продемонстрували йому свої таланти. Так святий Миколай почув багато прекрасних віршів, побачив віртуозні танці, духовні пісні, які дітки підготували із викладачем хору Вікторією Рибалко, також багато діточок зачарували святого Миколая сольним виконанням пісень і дуетним співом із батьками, грою на бандурі та театральною виставою від підліткової групи. 

Миколай був щиро вражений і навіть розчулений і в подяку подарував усім нашим чемним, слухням і талановитим діткам солодкі подарунки.