kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Богослужіння у Великий вівторок

content dsc 69093 квітня 2018 року, у Великий вівторок, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив Божественну літургію Ранішосвячених Дарів у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Його Святості співслужили настоятель собору протоієрей Борис Табачек і духовенство м. Києва.

Під час богослужіння, на малому вході, Патріарх Філарет до дня свята Пасхи відзначив священнослужителів м. Києва богослужбовими нагородами.

Нагороди отримали:

- протоієрей Даниїл Кондратенко, клірик храму ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" на Борщагівці - право носіння палиці;

- священик Анатолій Синицький, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці на Осокорках - піднесений до сану протоієрея;

- священик Олег Олексюк, клірик храму святителя Миколая Чудотворця у Бортничах - право носіння камілавки;

- священик Павло Кучминда, клірик храму святителя Миколая Чудотворця на Лівому березі - право носіння набедреника

- священик Олександр Хоменко, настоятель храму святого великомученика Юрія Переможця у Бортничах - право носіння набедреника

- диякон Юрій Мигаль - клірик академічного храму Святого апостола і євангелиста Іоана Богослова - право носіння подвійного ораря.

Після завершення богослужіння Святійший Владика привітав духовенство з церковними нагородами та закликав священнослужителів з особливою ревністю, жертовністю і відданістю звершувати своє пастирське служіння.

Довідка: У Великий вівторок Церква згадує викриття Господом книжників і фарисеїв, Його розмови й притчі, сказані в цей день в Єрусалимському храмі: про податок кесарю, про воскресіння мертвих, про Страшний суд і кінець світу, притчі про десять дів і таланти. В притчах зображається неочікуване пришестя Господа (про десять дів) і праведність суду Божого (про таланти).