kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Заступника голови управи ставропігійної парафії святителя Миколая у Філадельфії (США) Сюзанну Гуз нагороджено церковною медаллю

20180429 12031929 квітня 2018 року, у неділю 4-ту після П'ятидесятниці, у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі було звершено дві Божественні літургії. Пізню літургію о 10 годині очолив настоятель собору протоієрей Борис Табачек. 

 За богослужінням разом з парафіянами молилась заступник голови управи ставропігійної парафії святителя Миколая Української Православної Церкви Київського Патріархату у Філадельфії (США) пані Сюзанна Гуз.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета настоятель собору протоієрей Борис Табачек привітав гостю і вручив їй Медаль "За жертовність і любов до України". Отець Борис подякував пані Сюзанні за благодійницьку діяльність парафії святителя Миколая та благословив гостю іконою святого великомученика Пантелеймона, а також подарував їй букет квітів.

Завершилось богослужіння урочистим многоліттям.

Довідка.

З 24 по 29 квітня 2018 року в Україні перебувала заступник голови управи ставропігійної парафії святителя Миколая УПЦ Київського Патріархату у Філадельфії (США) пані Сюзанна Гуз. Пані Сюзанна провела зустрічі зі Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, Патріаршим намісником митрополитом Переяславським і Білоцерківським Епіфанієм, головою Синодального управління військового духовенства митрополитом Черкаським і Чигиринським Іоаном, відвідала Київську православну богословську академію та Волинську православну богословську академію. Метою відвідин гості з США було надати благодійницьку допомогу від парафії святителя Миколая у Філадельфії для Церкви та вищих духовних навчальних закладів.