kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Учні недільної школи звершили паломництво до с. Ковалівка Київської області

kovalivka 01У суботу, 5 жовтня 2019 року, учні недільної школи Свято-Володимирського кафедрального патріаршого собору звершили паломництво до с. Ковалівка Васильківського району Київської області.

В ході поїздки паломники відвідали сільський храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці, Свято-Анастасіївський жіночий монастир та храм святої Тетяни, що знаходиться на його території. Крім того, усіх приємно здивував сучасний вигляд села Ковалівка та його благоустрій, парк із чудовими ігровими майданчиками та озера із чорними і білими лебедями, які неабияк порадували малечу.

Діти та їх батьки, а також дорослі мали можливість відвідати місцеві святині і визначні місця, помилуватись осінніми краєвидами, насолодитись заміською тишею та, найголовніше, дружньою і теплою атмосферою, яка завжди супроводжує подорожі нашої недільної школи.

Насправді, не так важливо куди пролягають наші туристичні шляхи, головне, аби усюди, куди ми подорожуємо, нас супроводжували гарні люди, які прагнуть жити в мирі з Богом та ближніми, пізнавати істину і ставати кращими, люди, з якими ми маємо спільну мету.

Подорож відбулася з благословення настоятеля Свято-Володимирського собору протоієрея Бориса Табачека та за підтримки громади нашого храму.

Нехай Господь посилає усім нам Своє благословення та добрих людей навколо!