kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Богослужіння у день свята Вознесіння Господнього

DSC 093028 травня 2020 року Православна Церква святкує Вознесіння на Небеса Господа нашого Ісуса Христа. Як свідчить Священне Писання, після воскресіння рівно сорок днів Господь Ісус Христос продовжував видимим чином являтися своїм учням, учив їх і ділив з ними їжу. На сороковий день Христос вознісся на небо. При цьому Спаситель пообіцяв, що перебуватиме на землі до кінця віку.

Напередодні, 27 травня, Святійший Патріарх Філарет відслужив у кафедральному соборі Всенічне бдіння.

На вечірні, з благословення Святійшого Патріарха, єпископ Андрій відслужив літію, під час якої були благословенні хліб, вино, пшеницю та єлей.

На Утрені, під час співання святкового канону на честь Вознесіння Господнього, Патріарх Філарет, духовенство та вірні вклонилися перед іконою Вознесіння Господнього.

У самий же день свята, Святійший Владика у співслужінні єпископа Андрія та духовенства кафедрального собору звершив Божественну літургію.

Після прочитання Євангелького зачала Патріарх звернувся до віруючих зі словами проповіді, розкривши зміст свята та значення цієї події для кожного християнина.

Богослужіння завершилося святковим молебнем, під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву за визволення від епідемії коронавірусу.