kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Молитва за Предстоятеля у Патріаршому соборі

DSC 47826 вересня 2020 року, у неділю 13-ту після П’ятидесятниці, у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі, як і щонеділі, було звершено дві Божественні літургії: ранню о 7 годині ранку і пізню о 10 годині. Напередодні, у суботу ввечері, в соборі було відслужене Всенічне бдіння.

З благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, богослужіння очолив настоятель собору протоієрей Борис Табачек у співслужінні духовенства храму.

За богослужінням духовенство і віруючі посилено молились за здоров’я і швидке одужання свого Предстоятеля і Першосвятителя, який наразі перебуває на лікуванні в лікарні. На потрійних ектеніях, за Літургією і молебнем до Божої Матері перед Її чудотворним образом “Несподівана Радість”, підносились додаткові та особливі молитовні прохання за зцілення від хвороби та здоров’я Святійшого Патріарха Філарета.

Віримо і сподіваємось, що Всемилостивий Господь, за молитвами всіх святих і віруючого українського народу, швидко підніме з ложа хвороби Патріарха Філарета і Своєю благодаттю помилує, зцілить і подасть здоров’я нашому Першосвятителю.