kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Святійший Патріарх Філарет звершив чин похорону ректора Європейського університету Івана Тимошенка

DSC 239629 березня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив у Володимирському кафедральному соборі чин похорону українського науковця, історика, співзасновника та ректора Європейського університету Івана Івановича Тимошенка.

Його Святості співслужили настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму.

Попрощатися, помолитись і провести в останню путь Івана Тимошенка прийшли рідні і близькі покійного, професорсько-викладацький колектив Європейського університету, представники вищих навчальних закладів, громадські діячі, студентство.

Професор Іван Тимошенко – заслужений працівник освіти України, Голова Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, член Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів, почесний професор Міжнародного університету (м. Відень) та Українсько-американського гуманітарного інституту «Вісконсінський міжнародний університет (США)».

Іван Іванович народився 14 березня 1937 року в селі Євгенівка на Донеччині.

У 1991 році заснував один з перших вищих навчальних закладів приватної форми власності в Україні, який працює і сьогодні – Європейський університет.

Із 2006-го до 2013 року був членом колегії Міністерства освіти та науки України та членом Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів.

Іван Тимошенко є автором понад 50 наукових та навчально-методичних праць з історії, економіки, менеджменту підприємства та проблем вищої освіти. Покійний був парафіянином Української Православної Церкви Київського Патріархату, патріотом України.

Упокоївся Іван Тимошенко 27 березня 2021 року, на 85-му році життя.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого раба Божого Івана, простить йому гріхи вільні і невільні та дарує Царство Небесне! Вічна пам’ять!