kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарх Філарет звершив чин похорону першого проректора Європейського університету Зої Тимошенко

DSC 285316 квітня 2021 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив у Володимирському кафедральному соборі чин похорону співзасновниці і першого проректора Європeйського унівeрситeту, професора Зої Іванівни Тимошенко.

Його Святості співслужили настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму.

Попрощатися, помолитись і провести в останню путь Зою Тимошенко прийшли рідні і близькі покійної, професорсько-викладацький колектив Європейського університету, представники вищих навчальних закладів, громадські діячі, студентство.

Професор Зоя Іванівна Тимошенко народилася 12 березня 1937 року на Нікопольщині. Закінчила Львівський державний університет ім. І.Франка.

У системі освіти працювала більше 55 років. Співзасновниця і від моменту заснування – перший проректор Європейського університету. Безпосередньо займалася організацією навчального процесу, керувала роботою кафедр та аспірантами Європейського університету.

Зоя Іванівна є автором понад 90 друкованих праць з питань філософії, політології, освіти та соціально-політичних аспектів розвитку суспільства. Підготувала п’ять кандидатів наук з політичних наук.

Упокоїлася Зоя Тимошенко 5 квітня 2021 року на 85-му році життя.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленої раби Божої Зої, простить їй гріхи вільні і невільні та дарує Царство Небесне! Вічна пам’ять!