kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарше богослужіння у день свята Вознесіння Господнього

DSC 655110 червня 2021 року Православна Церква святкує Вознесіння на Небеса Господа нашого Ісуса Христа. Як свідчить Священне Писання, після воскресіння рівно сорок днів Господь Ісус Христос продовжував видимим чином являтися своїм учням, учив їх і ділив з ними їжу. На сороковий день Христос вознісся на небо. При цьому Спаситель пообіцяв, що перебуватиме на землі до кінця віку.

Напередодні свята, 9 червня, Святійший Патріарх Філарет відслужив у кафедральному соборі Всенічне бдіння.

На вечірні була відслужена літія, під час якої були благословенні хліб, вино, пшеницю та єлей. На Утрені, під час співання святкового канону на честь Вознесіння Господнього, Патріарх Філарет, духовенство та вірні вклонилися перед іконою Вознесіння Господнього. Після чого Патріарх помазував віруючих освяченим єлеєм.

У самий же день свята, Святійший Владика у співслужінні архієпископа Андрія та духовенства кафедрального собору звершив Божественну літургію.

Після прочитання Євангелького зачала Патріарх звернувся до віруючих зі словами проповіді, розкривши зміст свята та значення цієї події для кожного християнина.

Богослужіння завершилося святковим молебнем, після закінчення якого Патріарх Філарет привітав вірян зі святом Вознесіння Господнього.