kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

У Володимирському соборі відбулося відспівування парафіянки та благодійниці Олени Онуфрійчук

pohoron 24-12 0524 грудня 2021 року у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі провели в останній путь парафіянку, громадську діячку, благодійницю Олену Онуфрійчук.

Олена Степанівна, дружина Михайла Яковича Онуфрійчука, міністра України у справах преси та інформації (1994-1996 р.), народного депутата України (1998-2002р), разом зі своїм чоловіком звершувала багатосторонню церковну і громадську благодійну діяльність. За ініціативою та стараннями сім'ї Онуфрійчуків було збудовано і освячено 5 православних храмів, побудовано 4 загальноосвітні середні школи, реконструйовано 2 лікарні, хату-будинок Тараса Шевченка, лікарню та пологове відділення у м. Жашків на Черкащині. 

З благословення Святійшого Патріарха Філарета чин похорону очолив настоятель собору протоієрей Борис Табачек у співслужінні духовенства храму.

Після чину похорону протоієрей Борис передав співчуття Патріарха Філарета рідним та близьким спочилої. Також настоятель виголосив слово, в якому підкреслив велике значення благодійної діяльності сім'ї Онуфрійчуків для Православної Церкви та українського народу. Наприкінці отець Борис відзначив, що тепер наш обов’язок – молитися за упокій душі раби Божої Олени, щоб Господь простив їй вільні і невільні провини і сподобив вічного блаженного життя.