kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

У Володимирському соборі молитовно вшанували пам'ять загиблих оборонців Маріуполя та усіх полеглих захисників України

panahyda 19 05 0919 травня 2022 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському патріаршому кафедральному соборі було звершено панахиду за загиблими оборонцями Маріуполя та усіма українськими військовослужбовцями, які загинули на фронті російсько-української війни.

Панахиду очолив настоятель собору протоієрей Борис Табачек.

За богослужінням молились волонтери, військовослужбовці, парафіяни, серед яких і дівчина зниклого безвісті бійця полку Азов Артура Ворони. 15 квітня 2022 року, захищаючи Маріуполь, азовець Артур (в хрещенні Артемій) Ворона був важко поранений на полі бою біля заводу Азовсталь. Через обстріли побратими не змогли забрати тіло важкопораненого воїна і його забрали російські окупанти. Наступна доля захисника є невідомою. 

Після молитви присутні, в пам'ять про загиблих та на їхню честь, посадили на церковному подвір'ї молодого дуба. Ця акція є символічною, адже дерево є символом життя - своїм корінням закріпиться в землі, а загиблі герої - будуть жити вічно у пам'яті українського народу.

Вічна пам'ять і Царство небесне загиблим героям України!