kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

У День Незалежності України Святійший Патріарх Філарет звершив подячний молебень за Україну

DSC 219524 серпня 2022 року, у день відзначення 31-ої річниці з Дня проголошення Незалежності України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив у Володимирському кафедральному соборі подячний молебень за всі Божі благодіяння до українського народу.

Його Святості співслужили клірики патріаршого собору.

За богослужінням лунали подячні молитви за Господні благодіяння до України, за дар незалежності та свободи. Також підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців-окупантів, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народові справедливий мир.

Після закінчення молитви за Україну Святійший Патріарх Філарет привітав усіх з Днем Незалежності:

“Дорогі браття і сестри! Вітаю всіх вас з Днем Незалежності!

Незалежність Україна отримала від Бога. Те, що від Бога вона отримала такий дар, свідчить те, що отримали ми (незалежність) миттєво. Кравчук поїхав у Біловезьку Пущу, підписали з Єльциним і Шушкевичем угоду про розпуск Радянського Союзу і Україна стала незалежною Державою. Хіба це не дар Божий? Не воювали, кров не проливали, а Державу отримали, отримали від Бога!

Тепер Господь випробовує нас – чи достойні ми бути Державою, чи повинні бути постійно в рабстві? І народ наш доводить, що він достойний бути свобідним і доводить це своєю кров’ю. Віддає не тільки свою кров, а й життя за Україну та її волю.

Ми повинні дякувати Богові, що Він милостивий по відношенню до нас, до України, до нашої Держави. Будемо дякувати Йому за це, за Його милості і просити, щоб Він остаточно дав Україні перемогу, визволив і Крим, і Донбас і всю Україну від чужинців, які прийшли на нашу землю для того, щоб панувати над нами. А ми хочемо, як і весь наш народ, і в минулому, і сьогоденні, хочемо жити свобідними і мати свою Державу.

Нехай Господь Ісус Христос нам допомагає в цьому, а ми будемо Йому дякувати за Його милосердя” – сказав Патріарх.

Богослужіння завершилось церковним многоліттям воїнам-захисникам та всьому українському народові, а також співом духовного гімну України “Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни”.

Нехай Всемилостивий Господь благословляє український народ та нашу Державу, захищає від усякого зла наших воїнів, дарує Царство Небесне всім загиблим Героям і подасть нам справедливий мир і перемогу.