kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

У Володимирському кафедральному соборі провели в останню путь загиблого захисника України Михаїла Капланішвілі

IMG 107424 жовтня 2022 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському кафедральному соборі м. Києва було звершено чин похорону загиблого захисника України, грузинського добровольця Михаїла Капланішвілі.

Міхаїл Капланішвілі, відомий як Міхеїл Каплан, загинув під час ракетного обстрілу на Луганщині. Капшанішвілі був громадянським активістом, членом грузинського "Антиокупаційного руху. Навесні 2022 року він вирушив в Україну добровольцем. Воїн захищав Україну у складі 92 окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

Чин похорону загиблого захисника звершив клірик собору протоієрей Богдан Вайда. Святійший Патріарх Філарет висловив співчуття і глибоку вдячність грузинському народові, добровольці якого пліч-о-пліч з українцями протистоять російському окупанту, захищаючи Україну. 

У Володимирському соборі постійно буде підноситись молитва за упокій душі воїна Михаїла, який віддав своє життя за свободу і незалежність України.

Вічна пам'ять і Царство Небесне загиблому воїну Михаїлу!