kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

У Володимирському патріаршому соборі провели в останню путь загиблого захисника України Володимира Єжова

pohoron-voina-27-12-0227 грудня 2022 року у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі попрощалися з воїном Володимиром Єжовим, який загинув за Україну в бою із російськими окупантами поблизу Бахмута на Донеччині.

Володимир Єжов мав позивний «Вус» й служив у добровольчій роті «Українська військова організація» (УВО). Пішов на фронт одразу після 24 лютого. Рота УВО, де служив Володимир, була створена ветеранами батальйону ОУН напередодні повномасштабного російського вторгнення, у січні 2022 року. Бійці УВО брали участь у захисті Києва, а згодом перемістилися на Донеччину.

Володимир був гемдизайнером у компанії GSC Game World, серед комп'ютерників відомий за нікнеймом Fresh, один із розробників українських компʼютерних ігр S.T.A.L.K.E.R, "Козаки" та інших ігр.

Чин похорону загиблого захисника України звершив благочинний правобережної частини м. Києва, клірик Володимирського собору протоієрей Богдан Вайда. Після богослужіння отець Богдан звернувся до присутніх у храмі зі словом проповіді, передав їм глибокі співчуття та благословення Святійшого Патріарха Філарета і закликав до молитви за спокій душі воїна Володимира.

Попрощатися з Володимиром Єжовим прийшли рідні, бойові побратими та друзі. В останню путь загиблого Героя України проводжали на колінах. Поховали Володимира на Алеї Героїв на Лісовому кладовищі столиці.

38-річний захисник України загинув 22 грудня на полі боя, у чоловіка залишилися дружина та двоє неповнолітніх синів.

Вічна пам'ять і Царство Небесне загиблому воїну Володимиру!

Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ.