kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

У Києві провели у вічність полеглих захисників України Сергія Куцеля та Сергія Чернишенка

pohoron-voiniv-14-03-0414 березня 2023 року, з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва провели в останню путь загиблих українських воїнів-захисників Сергія Куцеля та Сергія Чернишенка.

Від початку повномасштабної російсько-української війни кияни Сергій Куцель та Сергій Чернишенко залишили свою успішну мирну роботу у сфері ІТ і комунікацій та пішли добровольцями на фронт захищати Батьківщину. Служили побратими разом у військовій частині А1408. Загинули воїни під час виконання бойового завдання біля села Золота Нива на Донеччині внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

Чин похорону Героїв звершив настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек у співслужінні духовенства. Після богослужіння отець Борис звернувся до присутніх у храмі зі словом проповіді, передав їм глибокі співчуття та благословення Святійшого Патріарха Філарета і закликав до молитви за спокій душ новопреставлених воїнів.

Провести у вічність українських Героїв прийшли рідні, близькі, побратими, колеги та друзі.

Поховали воїнів на Лук’янівському кладовищі столиці.

Вічна пам'ять і Царство Небесне душам спочилих воїнів, які віддали свої життя за Україну та за кожного з нас.

Слава Україні! Героям слава!