kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарше богослужіння у 6-ту неділю після П’ятидесятниці

DSC 0071У неділю, 15 липня 2012 року, Православна Церква вшановує пам'ять покладення чесної ризи Пресвятої Богородицi у Влахернi (V), свт. Фотiя, митр. Київського і всієї Руси (1431), свт. Ювеналiя, патр. Єрусалимського (бл. 458), Охтирської (1739), Можайської (ХVІІ) та Феодотiївської (1487) iкон Божої Матерi.

Напередодні, 14 липня у суботу ввечері Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив Всенічне бдіння у Свято-Володимирському кафедральному соборі, а в неділю – Божественну Літургію. Його Святості співслужило соборне духовенство та ієром. Кипріан (Лазаренко).

Після прочитання Євангелія Святійший Владика, як завжди виголосив проповідь.

За Божественною Літургією Святійший Владика звершив дві хіротонії: дияконську над монахом Даниїлом насельником Свято-Феодосіївського ставропігійного чоловічого монастиря м. Києва та священничу над дияконом Богданом Вайдою.

Адміністрація сайту, духовенство та іподияконська братія щиро вітають отця Богдана з прийняттям священничого сану та бажає «Щоб Господь завжди підтримував і оберігав, наставляв і дарував міцне здоров’я для відданого служіння Церкві. Щоб Ви отче Богдане і надалі були взірцем у беззаперечній відданості християнським ідеалам, глибині духовних переконань, невтомній праці. Тож нехай Господь і надалі допомагає Вам у Ваших благих справах, дарує Вам духовну і тілесну міць, життєвий оптимізм і наснагу на довгі роки життя, сповнені новими здобутками на благо Церкви й України».

Після Літургії був відслужений молебень перед іконою Божої Матері «Несподівана Радість».

Того ж дня ввечері підчас вечірнього богослужіння у Свято-Володимирському соборі Патріарх Філарет разом із соборним духовенством читав акафіст Покрову Пресвятої Богородиці.

Андрій ГОЛОВКОВ