kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарше богослужіння у 10-ту неділю після П’ятидесятниці

DSC 0320У неділю, 12 серпня 2012 року, Православна Церква вшановує день пам'яті апп. вiд 70-ти: Сили, Силуана, Крискента, Єпенета i Андроника (І), мч. Іоана, воїна (ІV), знайдення мощей прп. Германа Соловецького (1484), мчч. Полiхронiя, єп. Вавилонського, Парменiя, Єлими i Хрисотеля, пресвiтерiв, Луки i Муко, дияконiв, Авдона i Сенiса, князiв Персидських, i мчч. Олiмпiя i Максима (бл. 251), сщмч. Валентина (Уалентина), єпископа, i трьох учнiв його – мчч. Прокули, Єфива та Аполлонiя i прав. Авундiя (бл. 273).

Цього дня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив Божественну Літургію у Свято-Володимирському кафедральному соборі. Його Святості співслужило соборне духовенство.

Після читання Євангелія Святійший Владика виголосив проповідь.

За Божественною Літургією Патріарх Філарет звершив дияконську хіротонію над іподияконом Андрієм Головковим, викладачем КПБА, референтом Інформаційного управління Київського Патріархату.

Андрій Головков ніс послух іподиякона Святійшого Патріарха Філарета 10 років. Духовенство та іподияконська братія вітає отця Андрія з прийняттям сану та бажає йому бути добрим взірцем та світлом для світу.

Після Літургії був відслужений молебень до Пресвятої Богородиці перед Її іконою «Несподівана радість».

Біографічна довідка:
Андрій Валентинович Головков, народився 26 травня 1985 р. в с.м.т. Калінінське Великоолександрівського району Херсонської області у сім’ї православних християн Валентина та Ольги Головкових.

Має старшого брата, прот. Віталія Валентиновича Головкова 1977 р. народження, який закінчив Одеську Духовну Семінарію і зараз являється кліриком Херсонської Єпархії УПЦ-КП.

В 1991 р. пішов у Калінінську загальноосвітню школу I-III ступенів. Навчався добре, по деяким предметам відмінно. У 2002 р. закінчив школу і отримав атестат про повну загальну середню освіту. Був нагороджений похвальною грамотою за особливе вивчення предметів Історії України та Фізики також грамотою Районної Державної Адміністрації відділом освіти за досягнуті успіхи у навчанні та активну участь у суспільно-корисній праці. З 24 серпня 1991 р., моменту відкриття в с.м.т. Калінінське Св. Михайлівської парафії у вільний від навчання час був пономарем (близько 11-ти років).

У 2002 р. успішно склав вступні іспити до Київської Духовної Семінарії та був зарахований в 1-й клас на стаціонарну форму навчання. Під час навчання ніс послух в неосновному складі хору КДС і А. Неодноразово був стипендіатом за добре навчання та гарну поведінку.

08.06.2006 р. закінчив Київську Духовну Семінарію і отримав диплом за першою категорією.

01.09.2006 р. успішно склав вступні іспити та був зарахований в 5-й курс (магістратура) на стаціонарну форму навчання до Київської Православної Богословської Академії.

На весні 2007 р., успішно закінчив навчання в магістратурі і захистив магістерську дисертацію на тему: «Православний погляд на соціальне служіння Римсько-Католицької Церкви у новітній період». Того ж року після складання іспитів був зарахований на перший курс аспірантури (стаціонарна форма навчання) при КПБА.

Також у 2006 р., з моменту заснування науково-апологетичного товариства ім. Св. Іустина Мученика є його постійним членом що випускає журнал «Меч Духовний».

З вересня 2006 р. благословенням Святійшого Патріарха Філарета був призначений нештатним працівником Прес-Центру Київської Патріархії.

З травня 2009 року благословенням Святійшого Патріарха Філарета був призначений адміністратором офіційного веб-сайту Свято-Володимирського кафедрального собору www.katedral.org.ua.

26 квітня 2010 року захистив кандидатську дисертацію на кафедрі Богослів'я на тему: «Погляд на соціальне служіння Православної і Римо-Католицької Церкви у світлі есхатології».

1 червня 2010 року призначений штатним працівником Прес-Центру Київської Патріархії.

27 серпня 2010 року указом Святійшого Патріарха Філарета № 83 призначений викладачем КПБА (Біблійно-Церковна археологія та Історія Церковної архітектури)

9 вересня 2010 року, призначений секретарем кафедри Церковної Історії в КПБА.

З 13 грудня 2002 р. до 12 серпня 2012 року ніс послух іподиякона Святійшого Патріарха Філарета при Св. Володимирському кафедральному соборі.

З квітня 2012 року несе послуж ризничного Патріархії.

12 серпня 2012 року, Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі був рукоположений у сан диякона.

Одружений з Маріанною Михайлівною Андрусик.

Виховує доньку Варвару.

Церква.info