kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарше богослужіння у другу неділю Великого посту

Patriarshe-bogoslujinnya-2-nedilya-Postu-2013-0831 березня 2013 року, у другу неділю Великого посту, Православна Церква вшановує пам’ять святителя Григорія Палами, архієпископа Фессалонікійського та собор усіх преподобних отців Києво-Печерських. Напередодні, 30 березня, у суботу ввечері, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив Всенічне Бдіння у Володимирському кафедральному соборі, а в неділю – Божественну Літургію святителя Василія Великого.

Його Святості співслужили настоятель храму протоієрей Борис Табачек та клірики кафедрального собору.

Після прочитання Євангелія Святійший Владика виголосив проповідь.

Під час Літургії Святійший Патріарх Філарет звершив пресвітерську хіротонію, за якою рукоположив у сан священика протодиякона Юрія Слісарчука, клірика Володимирського кафедрального собору.

Після Божественної Літургії був відслужений молебень до преподобних Антонія і Феодосія та всіх преподобних отців Печерських.

Того ж дня ввечері у Володимирському соборі під час вечірнього богослужіння Патріарх Філарет разом із соборним духовенством читав акафіст Страстям Христовим.

Біографічна довідка:
Ієрей Юрій Слісарчук народився в місті Києві 1.02.1973 року в сім'ї робітників. З 1980 по 1990 роки навчався в середній школі № 72 міста Києва. З 1980 по 1987 роки навчався в музичній школі по класу віолончелі.

З 1980 по 1985 роки ніс послух пономаря в Свято-Микільській церкві села Луб'янка Київської області. З 1985 року є парафіянином кафедрального собору св. Володимира м. Києва. В 1990 році вступив до музичного училища імені Глієра. В цьому ж році зарахований в штат іподияконів митрополита Філарета, де ніс послух до рукоположення.

В 1991 році проходив строкову службу в лавах Радянської Армії. З 1992 по 1995 роки навчався в Київській Духовній Семінарії.

В 1995 році рукоположений Святійшим Патріархом Філаретом в сан диякона і зарахований в клір Володимирського собору. В 1998 році нагороджений подвійним орарем. В 2004 році возведений в сан протодиякона. 31 березня 2013 року Святійшим Патріархом Філаретом у Володимирському соборі висвячений в ієрейський сан.

Фото: Василь Дідух