kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарше богослужіння у неділю 3-тю після П'ятидесятниці

bogoslujinnya-3-nedilya-pislya-Pyatydesyatnyci-0714 липня 2013 року, у неділю 3-тю після П'ятидесятниці, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі.

Його Святості співслужили настоятель храму протоієрей Борис Табачек та духовенство кафедрального собору.

Після Євангельського читання Святійший Владика звернувся до вірян з повчальним словом. Патріарх закликав вірних найперше шукати Царства Небесного і піклуватися про духовні та вічні цінності: "Чому ми повиннi насамперед пiклуватися про духовнi цiнностi? Тому що вони незмiннi й ведуть людину до блаженства. Духовнi цiнностi визначають наше мiсце у вiчностi. Заслугами Сина Божого, Господа нашого Iсуса Христа, для нас приготовано на небi "осель багато" (Iн. 14, 2), в яких i ми, подiбно до ангелiв, просвiтлимось "як сонце" (Мф. 13, 14) i будемо вiчно насолоджуватися такими благами, яких й око наше не бачило, i вухо не чуло, i на серце людинi не приходило (1 Кор. 2, 9). Цi блага, що належать до Царства Божого, нам треба бiльше цiнувати, нiж свiтськi, тiлеснi насолоди, i до них намагатися наближатися всiєю душею, щоб пiсля смертi вiчно блаженствувати".

За богослужінням Патріарх Філарет звершив дві хіротонії, під час яких у сан священика висвятив диякона Романа Тадру та у дияконський сан іподиякона Михаїла Предка.

На завершення літургії Архіпастир звершив молебень перед іконою Божої Матері «Несподівана Радість».

Цього ж дня за вечірнім богослужінням Святійший Патріарх Філарет читав акафіст Покрову Божої Матері.

Напередодні, 13 липня ввечері, Предстоятель Київського Патріархату, у співслужінні духовенства, звершив Всенічне бдіння у Володимирському соборі.

Фото: Василь Дідух