kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарше богослужіння у неділю 25-ту після П'ятидесятниці

DSC 026215 грудня 2013 року, у неділю 25-ту після П'ятидесятниці, Православна Церква відзначає пам'ять пророка Авакума, прп. Афанасія, затворника Печерського та іншого Афанасія, затворника Печерського, мучениці Миропії, прпп. Іоана, Іраклемона, Андрія та Феофіла, прп. Ісе, єп. Цилканського, свт. Стефана Уроша, царя Сербського.

Цього дня Святійший Патріарх Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі.

Його Святості співслужили митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, архиєпископ Херсонський і Таврійський Даміан, єпископ Слов'янський Всеволод, єпископ Володимир-Волинський Матфей та духовенство кафедрального собору.

Після Євангельського читання Патріарх Філарет виголосив слово про шлях до вічного життя:

"Господь показав шлях до вічного життя, загальний для всіх – багатих і бідних, знатних і незнатних, великих і малих. Шлях до вічного життя один – виконувати заповіді Божі: не вбий, не перелюбствуй, не лжесвідчи, не кради, шануй батька і матір. Це є умови для входження в Царство Боже. Інший шлях – порушення заповідей Божих – неминуче веде до вічних страждань. І багаті, і бідні, не виконуючи заповідей Божих, не будуть допущені до Царства Божого".

Завершилося богослужіння молебнем перед іконою Пресвятої Богородиці "Несподіваної радості".

Цього ж дня ввечері за вечірнім богослужінням Святійший Владика читав акафіст Покрову Божої Матері.