У Володимирському соборі провели в останню путь свого парафіянина загиблого воїна Дмитра Козака
18 травня 2026 року у Володимирському кафедральному патріаршому соборі було звершено чин похорону постійного парафіянина загиблого воїна-захисника України Дмитра Козака.
Дмитро Козак захищав Україну з самого початку повномасштабного російського вторгнення у складі 72-ї окремої механізованої бригади. Воїн загинув на сході нашої Батьківщини, захищаючи незалежність та цілісність України. Дмитро і вся його родина є парафіянами Володимирського собору.
Чин похорону воїна звершив настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек у співслужінні духовенства храму.
Після похорону отець Борис звернувся до рідних, побратимів, парафіян та близьких загиблого воїна Дмитра зі словом проповіді, передав їм співчуття Блаженнійшого Митрополита Епіфанія та закликав усіх до молитви за спокій душі загиблого Героя України.
Поховали полеглого воїна на Алеї Слави Берковецького кладовища столиці.
Ми схиляємо голови в жалобі разом з рідними і близькими, висловлюємо щирі співчуття… Просимо парафіян піднести свої молитви за упокій душі воїна Дмитра, який віддав своє життя за кожного з нас, за Україну!
Нехай Всемилостивий Господь Бог упокоїть душу новопреставленого воїна Дмитра у своїх оселях, у Царстві Небесному, де всі святі спочивають.
Вічна пам’ять, слава і честь!




