Всенічне бдіння напередодні Дня Святої Тройці
Напередодні Дня Святої Тройці, 30 травня 2026 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Всенічне бдіння у Володимирському патріаршому кафедральному соборі столиці.
Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили єпископ Васильківський Єфрем, єпископ Макарівський Рафаїл, настоятель собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму.
Під час святкового богослужіння підносились молитви і піснеспіви, присвячені події Зішестя Святого Духа на апостолів, яка стала днем народження Церкви. Духовенство та віряни спільно підносили молитви до Господа Бога, дякуючи за дар Святого Духа, Який просвітлює, освячує та зміцнює всіх нас на шляху спасіння.
Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі!




