Патріарх Філарет звершив Пасію
23 березня 2012 року, у п’ятницю четвертої седмиці Великого посту, Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Пасію (з читанням страсного Євангелія від Іоана) у Свято-Володимирському соборі м. Києва. Його Святості співслужило духовенство кафедрального собору.
Після прочитання Євангелія з повчальним словом до всіх присутніх звернувся клірик собору прот. Михаїл Сливчук.
Андрій ГОЛОВКОВ




