Патріарше богослужіння на свято Віддання Пасхи
23 травня 2012 року у середу Православна Церква відзначає Віддання свята Пасхи. Напередодні, 22 травня, у вівторок ввечері Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив Всенічне бдіння у Свято-Володимирському Кафедральному соборі, а в середу – Божественну Літургію. Його Святості співслужило соборне духовенство.
Андрій ГОЛОВКОВ




