Патріарше богослужіння на престольне свято Володимирського собору
У вівторок, 24 липня 2012 року, Православна Церква вшановує пам'ять святої рівноапостольної великої княгині Ольги. Цього дня у Свято-Володимирському кафедральному соборі відзначається престольне свято, адже правий боковий приділ собору освячений на честь св. рівноап. кн. Ольги. З нагоди свята Патріарх Філарет звершив у цьому приділі Божественну літургію. Його Святості співслужило соборне духовенство.
Після Літургії був відслужений молебень до св. рівноап. кн. Ольги.
У своєму слові Святійший Владика розповів про шлях до Христа святої Ольги та значення для Церкви її навернення до християнства.
Адміністрація сайту, щиро вітає всіх іменинниць з днем тезоімеництва, зокрема, пані Ольгу Євгенівну, яка вже тривалий час плідно служить на благо Церкві Христовій. Бажаємо щоб Господь і надалі завжди підтримував і оберігав, наставляв і дарував міцне здоров’я для відданого служіння Церкві. Многих і благих літ.
Андрій ГОЛОВКОВ




