Патріарше богослужіння на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці
4 грудня 2012 року Православна Церква відзначає одне з найбільших свят - Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. Напередодні Святійший Патріарх Філарет у Володимирському патріаршому кафедральному соборі очолив урочисте Всенічне бдіння з літією. У день свята Предстоятель Київського Патріархату, у співслужінні соборного духовенства, відслужив Божественну літургію.
Після читання Євангелія Патріарх Філарет звернувся до парафіян зі словами проповіді на тему свята.
За богослужінням Святійший Патріарх висвятив у сан диякона студента 2-го курсу Київської православної богословської академії Богдана Синицю.
Після завершення Літургії Святійший Владика привітав духовенство і віруючих зі святом.
фото Володимир ГАЛАК




