Патріарше богослужіння у неділю після Богоявлення
20 січня 2013 року, у неділю 33-ту після П'ятидесятниці, після Богоявлення, коли Православна Церква відзначає пам'ять святого Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну Літургію у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва. Напередодні, 19 січня у суботу ввечері, Святійший Владика очолив Всенічне бдіння. Його Святості співслужило соборне духовенство.
За Літургією, після читання Євангелія, Предстоятель Київського Патріархату виголосив проповідь на тему Євангельського читання.
По завершенні Божественної Літургії був звершений чин славлення.
фото Василь Дідух




