Святійший Патріарх Філарет звершив Пасію
5 квітня 2013 року, у п'ятницю ввечері третьої седмиці Великого посту, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив мале повечір'я з чином Пасії у Володимирському соборі м. Києва. Святійшим Владикою було прочитано третє страсне Євангеліє від святого апостола і євангелиста Луки.
За богослужінням Предстоятелю співслужили священнослужителі кафедрального собору.
Після прочитання Євангелія з повчальним словом до всіх присутніх звернувся клірик собору протоієрей Петро Зинич.




